Anasayfa
1
Anasayfa Derneğimiz Üyelerimiz Dökümanlar İl Hakem Kurulu İletişim

   2017 -2018  1.Amatör Küme  ( Başladığı gibi bitsin )

 A Gurubu

 

Takımlar a y P
1 Göreme 78 12 43
2 Suvermez 74 19 42
3 Gülşehir Bld. 52 22 33
4 Telekom 44 51 21
5 Ortahisar Bld. 24 45 17
6 N.Eğitim GK 28 47 15
7 Göre 21 47 14
8 Nevşehir 1969 23 48 13
9 Maksan 17 56 13
 

 

 

 

B Grubu
 

Takımlar

a y P
1 ÇAT G. 72 22 41
2 Acıgöl 62 20 37
3 Derinkuyu G. 78 22 34
4 Kpd.Nevşehir 43 31 31
4 Avanos 39 27 28
6 Ürgüp 40 32 27
7 Kavak 38 74 12
8 Kaymaklı 15 103 6
9 NHBV Üni . . .
NHBV Ünv 2 maça çıkmadığı için ligden çıkarılmıştır
 
1.DEVRE Söz Ola 2.DEVRE

  1.hafta 

21.10.2017  Cumartesi
3.nolu 15:00 N.Eğitim Ortahisar 1 3
avanos " Göreme Göre 4 0
2.nolu " Maksan Gülşehir 1 4
suvermez " Suvermez N.1969 6 0
22.10.2017 Pazar
3.nolu 15:00 Çat Ürgüp 5 1
Ürgüp " Avanos Kavak 5 4
Üni. " Nhbv Üni. Kaymaklı 0 3h
D.kuyu " Derinkuyu Acıgöl 5 2

Telekom         BAY       Kpd.Nevşehir

 

  10.hafta 

06.01.2018 Cumartesi
Ürgüp 14:00 Ortahisar N.Eğitim 4 3
Gülşehir " Gülşehir Maksan 5 0
07.01.2018 Pazar
Üni 14:00 Göre Göreme 2 7
2.nolu " N.1969 Suvermez 0 6
Ürgüp " Ürgüp Çat 5 4
3.nolu " Kavak Avanos 2 5
Gülşehir " Acıgöl Derinkuyu 4 2

Telekom         BAY       Kpd.Nevşehir

 

  2.hafta 

28.10.2017 Cumartesi
3.nolu 15:00 Kavak K.Nevşehir 0 5
Ürgüp " Ürgüp Nhbv.Üni 3h 0
Acıgöl " Acıgöl Avanos 1 0
kaymaklı " Kaymaklı Derinkuyu 1 12
29.10.2017  Pazar
3.nolu 12:00 Göre Telekom 3 5
Ürgüp " Ortahisar Maksan 1 1
2.nolu " N.1969 Göreme 0 10
Avanos " Gülşehir Suvermez 2 4

N.Eğitim         BAY        Çat G.

  11.hafta 

13.01.2018 Cumartesi
2.nolu 14:00 K.Nevşehir Kavak 6 3
D.kuyu " Derinkuyu Kaymaklı 9 0
Avanos " Avanos Acıgöl 1 0
14.01.2018 Pazar
2.nolu 11.30 Telekom Göre 6 3
3.nolu " Maksan Ortahisar 2 3
Avanos " Göreme N.1969 7 0
Suvermez " Suvermez Gülşehir 2 4

N.Eğitim         BAY        Çat G.

 

  3.hafta 

04.11.2017 Cumartesi
3.nolu 14:00 Maksan N.Eğitim 4 0
2.nolu " Telekom N.1969 6 4
suvermez " Suvermez ortahisar 7 0
Avanos " Göreme Gülşehir 2 1
05.11.2017  Pazar
3.nolu 14:00 K.Nevşehir Acıgöl 2 5
D.kuyu " Derinkuyu Ürgüp 2 0
Ürgüp " Avanos Kaymaklı 3 1

Göre       BAY        Kavak

  12.hafta 

07.02.2018 Carşamba
2.nolu 14:00 N.Eğitim Maksan 5 0
3.nolu " N.1969 Telekom 0 1
Ürgüp " ortahisar Suvermez 0 5
gülşehir " Gülşehir Göreme 3 3
08.01.2018 Perşembe
üni 14:00 Acıgöl K.Nevşehir 1 1
Ürgüp " Ürgüp Derinkuyu 1 0
Kaymaklı " Kaymaklı Avanos 0 6

Göre       BAY        Kavak

 

  4.hafta 

11.11.2017 Cumartesi
Acıgöl 14:00 Acıgöl Kavak 9 2
3.nolu " Çat Derinkuyu 5 5
kaymaklı " Kaymaklı K.Nevşehir 1 6
Ürgüp " Ürgüp Avanos 3 2
12.11.2017  Pazar
3.nolu 12:00 N.1969 Göre 3 2
2.Nolu " N.Eğitim Suvermez 4 6
Gülşehir " Gülşehir Telekom 6 1
Ürgüp " ortahisar Göreme 1 5

Maksan         BAY        

  13.hafta 

15.02.2018 Perşembe
2.nolu 14:00 Kavak Acıgöl 0 3h
D.kuyu " Derinkuyu Çat 2 3
3.nolu " K.Nevşehir Kaymaklı 6 0
avanos " Avanos Ürgüp 3 1
14.02.2018 Çarşamba
3.nolu 14:00 Göre N.1969 0 4
S.vermez " Suvermez N.Eğitim 5 1
2.nolu " Telekom Gülşehir 7 3
avanos " Göreme ortahisar 3 h 0

Maksan         BAY        

 

  5.hafta 

18.11.2017 Cumartesi
suvermez 14:00 Suvermez Maksan 6 0
3.nolu " Göre Gülşehir 0 2
Avanos " Göreme N.Eğitim 10 0
2.nolu " Telekom Ortahisar 3 1
19.11.2017  Pazar
3.nolu 14:00 Kavak Kaymaklı 5 3
Avanos " Avanos Çat 1 1
2.nolu " K.Nevşehir Ürgüp 2 0

N.1969      BAY        Acıgöl

  14.hafta 

03.02.2018 Cumartesi
3.nolu 14:00 Maksan Suvermez 1 5
gülşehir " Gülşehir Göre 3h 0
Üni " N.Eğitim Göreme 0 3h
Ürgüp " Ortahisar Telekom 3 0
04.02.2018 Pazar
kaymaklı 14:00 Kaymaklı Kavak 0 8
2.nolu " Çat Avanos 3 2
Ürgüp " Ürgüp K.Nevşehir tatil hak

N.1969      BAY        Acıgöl

 

  6.hafta 

25.11.2017 Cumartesi
Kaymaklı 14:00 Kaymaklı Acıgöl 0 12
Ürgüp " Ürgüp Kavak 6 2
3.nolu " Çat K.Nevşehir 3 0
26.11.2017  Pazar
Gülşehir 12:00 Gülşehir N.1969 0 0
2.nolu " Maksan Göreme 0 3 h
Ürgüp " Ortahisar Göre 0 1
3.nolu " N.Eğitim Telekom 3 4

S.vermez       BAY        D.Kuyu

  15.hafta 

10.02.2018 Cumartesi
acıgöl 14:00 Acıgöl Kaymaklı 7 2
3.nolu " Kavak Ürgüp 2 5
2.nolu " K.Nevşehir Çat 6 2
11.02.2018 Pazar
2.nolu 11:30 N.1969 Gülşehir 0 6
avanos " Göreme Maksan 10 0
3.nolu " Göre Ortahisar 2 1
Üni " Telekom N.Eğitim 3 4

S.vermez       BAY        D.Kuyu

 

  7.hafta 

02.12.2017 Cumartesi
Avanos 14:00 Göreme Suvermez 2 1
3.nolu " N.1969 Ortahisar 5 2
2.nolu " Telekom Maksan 5 1
Üni. " Göre N.Eğitim 3 2
03.12.2017  Pazar
Avanos 14:00 Avanos Derinkuyu 3 2
Acıgöl " Acıgöl Ürgüp 3 1
2.nolu " Kavak Çat 2 12

Gülşehir       BAY        Kaymaklı

  16.hafta 

17.02.2018 Cumartesi
s.vermez 14:00 Suvermez Göreme 4 3
Ürgüp " Ortahisar N.1969 2 1
3.nolu " Maksan Telekom 3 2
2.nolu " N.Eğitim Göre 0 1
18.02.2018 Pazar
D.kuyu 14:00 Derinkuyu Avanos 4 0
Ürgüp " Ürgüp Acıgöl 0 5
2.nolu " Çat Kavak 4 2

Gülşehir       BAY        Kaymaklı

 

  8.hafta 

09.12.2017 Cumartesi
Ürgüp 14:00 Ürgüp Kaymaklı 12 0
D.Kuyu " Derinkuyu K.Nevşehir 10 2
3.nolu " Çat Acıgöl 2 1
10.12.2017 Pazar
Ürgüp 14:00 Ortahisar Gülşehir 3 3
Suvermez " Suvermez Telekom 5 1
3.nolu " N.Eğitim N.1969 2 0
2.nolu " Maksan Göre 2 0

Göreme      BAY        Avanos

  17.hafta 

24.02.2018 Cumartesi
kaymaklı 14:00 Kaymaklı Ürgüp 2 5
2.nolu " K.Nevşehir Derinkuyu 1 8
acıgöl " Acıgöl Çat 0 2
25.02.2018 Pazar
gülşehir 11:30 Gülşehir Ortahisar 3h 0
2.nolu " Telekom Suvermez 0 7
3.nolu " N.1969 N.Eğitim 2 3
Üni " Göre Maksan 3 1

Göreme      BAY        Avanos

 

  9.hafta 

16.12.2017 Cumartesi
3.nolu 14:00 K.Nevşehir Avanos 2 1
Kaymaklı " Kaymaklı Çat 0 14
2.nolu " Kavak Derinkuyu 0 3h
17.12.2017 Pazar
3.nolu 12:00 Telekom Göreme 0 3
Gülşehir " Gülşehir N.Eğitim 3 0
2.nolu " Göre Suvermez 1 6
Üni. " N.1969 Maksan 0 1

Ortahisar       BAY        Ürgüp

 

 

  Ç.Final -1 

10.03.2018 Cumartesi
2.nolu 13:00 Kpd.Nevşehir Göreme 1 5
Acıgöl 15:00 Acıgöl Suvermez 0 6
11.03.2018 Pazar
3.nolu 11:30 Telekom Çat Bld. 0 7
gülşehir 14:00 Gülşehir Bld. Derinkuyu 3 3

 

 

 

 

  Y.Final -1 

24.03.2018 Cumartesi
suvermez 15:00 Suvermez Göreme 0 3
25.03.2018 Pazar
3.nolu 15:00 Çat Bld. Gülşehir 2 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  18.hafta 

03.03.2018 Cumartesi
avanos 14:00 Göreme Telekom 3 0
2.nolu " N.Eğitim Gülşehir 3h 0
s.vermez " Suvermez Göre 3h 0
3.nolu " Maksan N.1969 0 4
04.03.2018 Pazar
avanos 14:00 Avanos K.Nevşehir 1 3
3.nolu " Çat Kaymaklı 5 1
D.kuyu " Derinkuyu Kavak 8 0

Ortahisar       BAY        Ürgüp

 

 

  Ç.Final -2 

17.03.2018 Cumartesi
2.nolu 13:00 Çat Bld. Telekom 7 2
D.kuyu 15:00 Derinkuyu Gülşehir 3 5
18.03.2018 Pazar
Avanos 13:00 Göreme K.Nevşehir 8 0
Suvermez 15:00 Suvermez Acıgöl 3h 0

 

 

 

 

  Y.Final -2 

31.03.2018 Cumartesi
gülşehir 13:00 Gülşehir Çat Bld. 2 0
31.03.2018 Cumartesi
Avanos 15:00 Göreme Suvermez 0 1

 

 

 

 

  Final  

 
Gazi 15:00 Göreme Gülşehir 5 1