Anasayfa
1
Anasayfa Derneğimiz Üyelerimiz Dökümanlar İl Hakem Kurulu İletişim

   2018 -2019  1.Amatör Küme  ( Başladığı gibi bitsin )

 A Gurubu

 

Takımlar a y P
1 Suvermez      
2 Derinkuyu      
3 K.Avanos      
4 K.Nevşehir      
5 Kavak genç      
6 Kaymaklı      
7 Kozaklı      
8 Nevşehir 1969      
         
 

 

 

 

B Grubu
 

Takımlar

a y P
1 Acıgöl      
2 Çat Genç      
3 Eğitim Genç      
4 Göre      
4 Gülşehir bld      
6 Hacıbektaş      
7 Ortahisar Bld      
8 Telekom      
9 Ürgüp . . .
 
 
1.DEVRE Söz Ola 2.DEVRE

  1.hafta 

21.10.2017  Cumartesi
           
           
           
           
22.10.2017 Pazar
           
           
           
           
 

 

  10.hafta 

06.01.2018 Cumartesi
           
           
07.01.2018 Pazar
           
           
           
           
           
 
 

  2.hafta 

 
           
           
           
           
 
           
           
           
           
 

  11.hafta 

 
           
           
           
 
           
           
           
           
 
 

  3.hafta 

 
           
           
           
           
 
           
           
           
 

  12.hafta 

 
           
           
           
           
 
           
           
           
 
 

  4.hafta 

 
           
           
           
           
 
           
           
           
           
 

  13.hafta 

 
           
           
           
           
 
           
           
           
           
 
 
 
 
           
           
           
           
 
           
           
           
 
 
 
           
           
           
           
 
           
           
           
 
 
 
 
           
           
           
 
           
           
           
           
 
 
 
           
           
           
 
           
           
           
           
 
 
 
 
           
           
           
           
 
           
           
           
 
 
 
           
           
           
           
 
           
           
           
 
 
 
 
           
           
           
 
           
           
           
           
 
 
 
           
           
           
 
           
           
           
           
 
 
 
 
           
           
           
 
           
           
           
           
 

 

 

Çeyrek Final -1
 
           
           
 
           
           

 

 

 

 

Yarı Final-1
 
           
 
           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
           
           
           
           
 
           
           
           
 

 

 

Çeyrek Final-2
 
           
           
 
           
           

 

 

 

 

Yarı Final-2
 
           
 
           

 

 

 

 

  Final